København

Location Address Coordinator Captain
AKB Sydhavnen Hørdumsgade 45, 2450 København SV Christina Al-Aani
Aalholmhjemmet Maribovej 41, 2500 Valby Lene Winther
Absalonhus Absalonsgade 35, 1658 København V Charlotte Most Mette Lauridsen
Aftensol Lundtoftegade 3-7, 2200 København N Catlen Gjøl Bjarne Brændeskov
Bispebjerghjemmet Tagensvej 186, 2400 København NV Lone Meldgaard Hansen
Bomi-Parken Gyldenrisvej 4, 2300 København S Gitte Senderovitz Mikkel Hass
Bonderupgård Randbølvej 59, 2720 Vanløse Nanna Fischer Hans Dige Andersen
Bryggergården Alsgade 15, 1764 København V Claus Hansen Per Jensen
Damsøgaard Hanstholmvej 34, 2720 Vanløse Lone Andersen Jesper Lauridsen
Deborah Centret Bryggergade 1, 2100 København Ø Cecilie Nielsen
Dronning Ingrids Hjem Carl Jacobsens Vej 8, 2500 Valby Marianne Shaw Susanne Svejdal
Egebo Bystævneparken 22, 2700 Brønshøj Casper Mayo
Fælledgården Drejøgade 3, 2100 København Ø Annette Struve Louise Lehmann Egvang
Hjortespring Sennepshaven 4, 2730 Herlev Lis Munk Gitte Green
Håndværkerforeningen Håndværkerhaven 49, 2400 København NV Mette Frendrup
Højdevang Sogn Plejehjem Sundbyvestervej 97, 2300 København S Philip Tietze Martin Lorentzen
Hørgården Brydes Allé 30, 2300 København S Jesper Michelsen Caspar Edgar Klim
Johannesgården Fuglsang Allé 103, 2700 Brønshøj Dorte Jensen Thomas Sherling
Kastanjehusene Alléen 2, 2200 København N Margrethe Engell Andersen
Kildevæld Sogns Plejehjem Helsingborggade 16, 2100 København Ø Premo Hille Sahar Buttt
Kirsebærhaven Kirsebærhaven 20, 2500 Valby Gitte Graakjær Arne Lemvig Knudsen
Klarahus Agnes Henningsensvej 1-3, 2200 København N Preben Wolf
Kærbo Rothesgade 12, 2100 København Ø Matthias Petersen Ole Kassow
Langgadehus Valby Langgade 97, 2500 Valby Mani Noniy William Sonne
Lavuk Stjernen, Søndre Fasanvej Søndre Fasanvej 92, 2500 Valby Camilla Panting
Musvågevej (Bo- og dagtilbud), borgere med fysiske og psykiske funktionsnedsættelser Musvågevej 24, 2400 København NV Louise Steenholt Larsen
Møllehuset Edith Rodes Vej 11, 2200 København N Cecilie Nielsen
Nybodergården Kronprinsessegade 61, 1306 København K Geir Elvin Jensen Bent Jørgensen
Nørrebro Vænge (Bosted for voksne udviklingshæmmede borgere) Nørrebro Vænge 16, 2200 København NV
Peder Lykke Centret Peder Lykkes Vej 65, 2300 København S Anette Pedersen
Pilehuset Bystævneparken 23-25, 2700 Brønshøj Line Ottosen
Poppelbo/Lærkebo Bystævneparken 28-31, 2700 Brønshøj Casper Mayo
Rosenborgcentret Rosengade 1, 1309 København K Helene Tommerup helene tommerup
Rundskuedagen Dannebrogsgade 44, 1660 København V Tom Jensen
Ryholtgård Rymarksvej 23, 2900 Hellerup Pia Trøjgaard
Skjulhøjgård Plejecenter Ålekistevej 226, 2720 Vanløse Anette Wulff Roberto Candian
Slottet Agnes Henningsens Vej 7, 2200 København N Edith Novik Nielsen Mia Pallisgaard Hansen
Solgavehjemmet Vigerslev Allé 117, 2500 Valby Bente Brolev Theis Rud Lauesen
Solterrasserne Johan Krohns Vej 8, 2500 Valby Charlotte juhl Larsson Jan Blauenfeldt
Sølund Ryesgade 20A, 2200 København N Helle Borch Tim Larsen
Tingbjerghjemmet Midtfløjene 1, 2700 Brønshøj
Verdishave Tartinisvej 31, 2450 København SV Metha Nielsen erik schmidt
Ørestad Plejecenter Asger Jorns Allé 5, 2300 København S Helle Tvarnø Sofia Denoux Maahr Hansen