Mød holdet

16209487839_52c7500d64_k

Søren Steffensen
+45 20 76 29 79
soren@cyklingudenalder.dk

Dorthe Olander
+45 24 24 50 10
olander@cyklingudenalder.dk

Pernille Hauerslev (på barsel)
+45 22 41 67 66
pernille@cyklingudenalder.dk

 

 

 

Cecilie Marie Nielsen
+45 51 94 53 15
cecilie@cyklingudenalder.dk

Tilde Voigt Hansen
+45 40 54 27 60
tilde@cyklingudenalder.dk

Christian Persson
+45 31 15 00 92
christian@cyklingudenalder.dk

Ole Kassow, stifter/initiativtager
+45 31 34 19 80
ole@cyklingudenalder.dk

Dorthe Pedersen, stifter
+45 21 28 01 74
dorthe@cyklingudenalder.dk

Bestyrelsen (2018-19)

(fra venstre)

Kenneth Kristensen, kommunaldirektør Dragør Kommune

Anne Woergaard Mikkelsen, leder Ringsted Kommune

Dorthe Pedersen, Cycling Without Age

Mia Pallisgård Hansen, pilot/kaptajn i Københav

Niels Gram-Hanssen, advokat, partner i Lundgrens

(i cyklen, fra venstre)

Signe Gren, Heartbeats med kompetencer inden for sociale medier

Lene Bruun, leder af Sundhedsstaben i Billund Kommune